Mhp Kadirli İlçe Başkanlığı'nın Köy Ziyaretleri İlgi Görüyor

Milliyetçi Hareket Partisi Kadirli İlçe Başkanı Av. Alptekin Uçmak ve yönetim kurulu üyelerinin köy köy dolaşması köy halkı tarafından yoğun ilgi görüyor.

Mhp Kadirli İlçe Başkanlığı'nın Köy Ziyaretleri İlgi Görüyor
07 Ocak 2022 - 22:11 - Güncelleme: 07 Ocak 2022 - 22:40

Geçen hafta  Kadirli ilçesine bağlı Yoğunoluk köyünü ziyaret eden  Kadirli İlçe Başkanı  Uçmak, bu haftaki  ziyaretinde Kümbet köyünde yaptığı konuşmasında , Cumhur İttifakı’nın ruhuna uygun olarak vatandaşlardan gelen istek, öneri ve şikayetleri dinleyerek, çözüm konusunda istişarede bulunacaklarını belirtti.

Milliyetçi Hareket Partisi , Türk milletinin sesi olduğunu ve Cumhur İttifakı’yla birlikte Türkiye’nin akıl ve gönül meselesi olduğunu ifade eden Uçmak, konuşmasına şöyle devam etti“Asırlar önce Orhun’dan yükselen yüce buyruğu yüreklerinde taşıyan, Yüce Peygamber’in mübarek müjdesine sarılan kıymetli hemşerilerim;

Bazı anket şirketleri Cumhur İttifakı ve Milliyetçi Hareket Partisi hakkında algı yapmaya çalışmaktalar. Milliyetçi Hareket Partisi her gün daha da güçlenerek meydandadır . Görmesini bilenler için de her taraftayız. Yüce Allah’ın; Türkiye’nin ve Türk milletinin
geleceğine sahip çıkma mücadelemizde, emeklerimizi karşılıksız bırakmayacağına canı gönülden inanıyorum. Bu toplantıların düzenlenmesinde emeği geçen  en başta köy başkanımız Türkmen Ortak bey olmak üzere tüm  emeği geçen ülküdaşlarımıza ve toplantımıza  icabet eden tüm hemşerilerimize teşekkür ederim.”diyerek konuştu .
Bu haber 1394 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum